Flowpark do końca października

Nadarzyn

W Starej Wsi trwa zagospodarowanie terenu przy zbiegu ul. Tarniny i ul. Brwinowskiej. Niedawno powstał tam pumptrack. Teraz budowany jest flowpark, ale umowny termin zakończenia tej inwestycji już minął, a prace trwają nadal.

Flowpark w Starej Wsi miał powstać do 25 października, terminu jednak nie udało się dotrzymać. Nie ma jednak powodów do obaw, prace trwają i są na zaawansowanym etapie. Ponadto zadanie to ma zakończyć się jeszcze w tym miesiącu. – Inwestycja związana z wykonaniem flowparku w Starej Wsi powinna być gotowa do końca października tego roku – mówi Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn.

Przypomnijmy co takiego powstaje u zbiegu ul. Tarniny i ul. Brwinowskiej. Flowpark będzie miejscem do trenowania street workoutu, czyli uprawiania aktywności fizycznej polegającej na wykonywaniu ćwiczeń kalistenicznych (z obciążeniem własnego ciałą). W skład zestawu do trenowania wejdą m.in. drabinka pionowa krótka i długa, słup rurowy, ławka skośna z drabinką, drążek „żmijka” oraz lina do wspinania. Teren wokół zestawu zostanie wyłożony bezpieczną nawierzchnią, a całość uzupełnią elementy małej architektury.

Koszt zadania to prawie 100 tys. zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Flowpark do końca października”

  1. Gość pisze:

    A w Strzeniówce wybrali ziemię na Świątynię Opaczności Bożej w Ruściu i teraz zające ganiają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły