Dostali klucze do mieszkań

Grodzisk Maz.

Budynek komunalny przy ul. Traugutta 24 w Grodzisku Mazowieckim został oddany do użytkowania. Lokatorzy odebrali klucze do nowych mieszkań.

Po kamienicy mieszczącej się przy Traugutta 24 pozostało jedynie wspomnienie. Miejsce starego budynku zajął nowoczesny blok wielorodzinny. W sobotę w Grodzisku Mazowieckim można było podziwiać efekty inwestycji, która została oddana do użytkowania.

Powierzchnia użytkowa budynku to 2,3 tys. m kw, w bloku znalazło się 48 mieszkań. W każdym z nich podłogi w łazienkach i kuchniach zostały wyłożone płytkami. Z kolei pokoje i korytarze posiadają wykładzinę PCV. W łazienkach zamontowano wanny i umywalki z armaturą, a w kuchniach kuchnie gazowe z piekarnikami i zlewozmywaki. – Czasem mam wątpliwości, czy nie jest za bogato. Oczywiście mówię to „pół żartem, pół serio”. Mieszkania są bardzo eleganckie. Ludzie będą mieszkać w zdecydowanie lepszych warunkach, a to jest najważniejsze – mówi nam Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego.

Wszystko gotowe, a więc lokatorzy mogą się wprowadzać. – Rodziny dostały klucze i mają miesiąc na wprowadzenie się. Jestem zadowolony z tej inwestycji. Zniknął budynek, który szpecił krajobraz Grodziska, a pojawił się nowoczesny blok. Planujemy kolejne zmiany – podaje Benedykciński.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.