Boisko wreszcie zyska nową murawę

Pruszków

O nawierzchni boiska przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie pisaliśmy już dwa lata temu. Mieszkańcy niejednokrotnie zgłaszali się do nas w sprawie jej złego stanu. Wkrótce wszystko ma się zmienić, bowiem miasto ogłosiło przetarg na przebudowę murawy.

Obiekt powstał kilka lat temu. Od samego początku cieszył się popularnością wśród pruszkowian. Niestety czas zrobił swoje i dziś boisko nie jest wymarzonym miejscem do gry w piłkę nożną. Mieszkańcy wypowiadali się, że murawa jest nierówna, w wielu miejscach wytarta, a grając na niej można sobie kostkę skręcić…

Pruszkowianie stracili nadzieję, że kiedykolwiek ten stan ulegnie zmianie. Jednak pojawiło się światełko w tunelu. Ciągłe naprawianie murawy przestało się opłacać, dlatego miasto postanowiło położyć nową. Co dokładnie się zmieni i jak będą wyglądały prace? Celem przedsięwzięcia jest przebudowa nawierzchni boiska, bez wymiany obrzeży. Najpierw wykonawca będzie musiał zdemontować starą sztuczną trawę, wyrównać i uzupełnić ubytki podbudowy, a następnie wykonać nową murawę.

Według dokumentów remont potrwa nie dłużej niż do końca października.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.