Kolejny Festiwal Baniek w Pruszkowie

Pruszków

Coraz cieplejsze dni zachęcają do organizowania wydarzeń plenerowych. Jednym z nich będzie Festiwal Baniek w Pruszkowie.

Dzieci (i nie tylko!) uwielbiają bańki mydlane. Już 12 maja w Parku Anielin będzie ich bez liku. To za sprawą Festiwalu Baniek. Wydarzenie odbędzie się w Parku Anielin w Pruszkowie w godz. 12.00-15.00.

W programie:
– tysiące baniek mydlanych, małych i dużych o najróżniejszych kształtach,
– możliwość puszczania własnych, mega baniek mydlanych,
– zabawy konkursowe i animacje,
– najlepsi DJ’e poprowadzą imprezę tak, abyście nie mieli czasu na odpoczynek,
– strefa dmuchańców,
– spotkanie z bajkowymi postaciami,
– akcesoria do puszczania baniek.

– Zabawa dostępna dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych! Dołączcie do Nas i przynieście ze sobą dobre humory, a my zadbamy o resztę! Będzie niezapomnianie!– zachęcają organizatorzy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Kolejny Festiwal Baniek w Pruszkowie”

 1. Nik pisze:

  Kolejna ściema jak festiwal balonow? Jeden dmuchaniec 200 ludzi w kolejce plus sprzedaż balonow, baniek i waty cukrowej. Niech ktoś to nagłośni i sprawdzi.

  • Anonim pisze:

   Przyznaję rację że rozczarowujące to było. Ale zamiast wymyślać innym pracę zawsze sam możesz zasponsorować jakieś wydarzenie które będzie ciekawe dla mieszkańców.

  • Lucjan pisze:

   Nie komentuj negatywnie poprzedniego święta balonów. Teraz przynajmniej coś się dzieje w tym Pruszkowie, a nie jak za czasów poprzedniego pisowkiego prezydenta tylko święta religijne i TRZECH KRÓLI. Przyszedł czas zmian i lepszego uśmiechniętego Pruszkowa, jak ci się nie podoba uciekaj na Brwinów lub dalej.

   • Nik pisze:

    Po co zmieniasz temat. Nie interesuje mnie pis po inne złodzieje….. To wszystko to było totalne oszustwo. Dzieci zawiedzione nic tam nie było. Po co kłamać i robić niby festiwal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły