Basen w Grodzisku jest już czynny dla odwiedzających

Grodzisk Maz.

Od piątku 12 lutego wznowiono działalność obiektów sportowych również dla amatorów. Wielbiciele pływania mogą już skorzystać z grodziskiej pływalni „Wodnik 2000”.

W czwartek 11 lutego ogłoszono rozporządzenie regulujące funkcjonowanie m.in. basenów. Od piątku 12 lutego z grodziskiej pływalni mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni oraz grupy zorganizowane.

Odwiedzający akwen będą mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji i stref basenowych, w tym strefy relaksu oprócz balii z zimną wodą. Na obiekcie sportowym trzeba jednak przestrzegać zasad reżimu sanitarnego. Należy zachować dystans społeczny i dezynfekować dłonie we wszystkich dostępnych miejscach, szczególnie przed i po wyjściu z pływalni. Zgodnie z obowiązującymi zasadami nakazane jest zasłanianie nosa i ust od wejścia na pływalnię do przebieralni oraz od wyjścia z przebieralni do wyjścia z budynku.

W piątek 12 lutego z grodziskiego basenu można skorzystać od godz. 7.00 do 22.00. Od soboty 13 lutego obiekt będzie funkcjonować już w stałych porach, w dni powszednie w godz. 6:00-22:00 (wejście do godziny 21:00) oraz w soboty i niedziele w godz. 7:00-22:00 (wejście do godziny 21:00).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.