Awantura przed punktem szczepień w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Maz.

W niedzielę na terenie punktu szczepień w grodziskiej Mediatece doszło do incydentu, w którym dwie osoby odniosły obrażenia.

Na nagraniach, które pojawiły się w sieci widać agresywnie zachowujące się osoby, które chcą dostać się do punktu i wykrzykują antyszczepionkowe hasła.

– W okolicach punktu szczepień doszło do interwencji policji. Około godz. 13.30 dostaliśmy zgłoszenie, że do budynku chciała wedrzeć się grupa osób. Doszło do awantury między pracownikami a tymi osobami – powiedziała asp. szt. Katarzyna Zych, oficer prasowy KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Do dwóch osób wezwano pogotowie ratunkowe. Grupa protestujących rozeszła się około godziny 16.00. Dwie z nich zostały zatrzymane pod zarzutem popełnienia przestępstw, to jest znieważenia funkcjonariuszy i naruszenia nietykalności cielesnej poszkodowanych.
MS/onet.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 33

33 odpowiedzi na “Awantura przed punktem szczepień w Grodzisku Mazowieckim”

 1. Grzegorz pisze:

  Już firmy ubezpieczeniowe zacierają ręce, zero wypłat z ubezpieczenia na życie, rodziny zmarłych biorących udział w eksperymencie medycznym nie dostają i nie dostaną pieniędzy. Co zdziwienie?

  • M pisze:

   Zero to będzie dla niezaszczepionych. I brak możliwości wejścia gdziekolwiek. Znam mnóstwo prywatnych firm, które już to praktykują. Nikt nie będzie ryzykował życia przez debilizm innych. Zbyt dużo znam ludzi, którzy umarli, włącznie z fanami teorii spiskowych.
   Po prostu nie. Ja nie będę ryzykować życiem moim i bliskich.

  • T pisze:

   Tylko szczepionka na covid nie ma statusu eksperymentu medycznego, bo jest dopuszczona na podstawie odpowiednich przepisów które określają jej status. Znowu dałeś się oszukać tak jak twoja matka przez rumuna że jak mu obciąganie to wyskoczy biały dżin i spełni jej 3 życzenia. Życzyła sobie mądrego dziecka ale rumun był oszustem.

   • Banas pisze:

    Zajebiscie

   • Grzegorz pisze:

    „– Nie ma wątpliwości, że zgodnie z polskim prawem szczepienia określonymi produktami dopuszczonymi nawet warunkowo do obrotu mają charakter eksperymentu medycznego, który musiałby być ubezpieczony w ramach działalności prowadzonej przez podmioty lecznicze – mówi Kajetan Komar-Komarowski, radca prawny przy Zespole Kryzysowym Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. – Eksperymentem medycznym jest badanie kliniczne z użyciem produktu leczniczego, przeprowadzane na ludziach, w rozumieniu przepisów ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty – musi być to proces, który poprzedza dopuszczenie danego produktu leczniczego, w tym szczepionki, do obrotu.” Nie każdy uważa że w Polsce wszystko jest zgodne z prawem i sprawiedliwością, ale cóż,.. niektórzy są wierzący nawet w Latającego Potwora Spaghetti.

   • kik pisze:

    T@, synu księdza i nieletniej, syndrom sztokholmski po spotkaniach z wujkami w sukienkach?

 2. Xxx pisze:

  Totalne bydło, ludziom od tego całego bałaganu w dupach się poprzewracało 😂😂🥴 chcieli zwrócić na siebie uwagę to mogli do mam talent się zgłosić a nie siać popeline a potem robić z siebie pokrzywdzonych 😂😂 żal patrzeć na takich bezmyślnych ludzi. Ta babka rozbraja… „Pobili mnieee” a sama zaczęła 😂😂

 3. Ania pisze:

  Zwykła prowokacja😊

 4. Wygląda pisze:

  na ordynarną prowokację.

 5. ACAB pisze:

  Czy mieli czapki z folii na głowach??? Czy zamiast do Grodziska nie mogli się udać do Tworek ??? Czy im płacą za powtarzanie tych głupot ??? Czy ich można jeszcze leczyć ???

 6. dzielnicowy misiek pisze:

  czy to nie czasem policjanci w cywilu w kamizelkach ? podobne prowokacje robili przecież na marszu niepodległości . sądząc po jedynie słusznych komentarzach w sieci i narracji po wydarzeniu w jedynie słusznej tv chciałbym się mylić..

 7. ... pisze:

  Wieś z XIX wieku

 8. 💉💉💉 pisze:

  🐷w okularach 😂🤣 inteligentna inaczej.

 9. Błoniak pisze:

  Skąd w grodzisku wzięło się to bydło.

 10. bobik pisze:

  Niektórzy na tym forum zastanawiają się, skąd się biorą tacy ludzie. Z moich rozmów wynika, że to większość społeczeństwa. Niewykształcona, pełnia pretensji do świata i bezkrytyczna w stosunku do siebie. A agresję to już się z domu wynosi albo z kościoła…

  • Mobydick pisze:

   Celowa prowokacja żeby sklucic naród. Podzielonymi ludźmi łatwiej rządzić. Łatwiej im będzie jak ludzie sami się pozabijają.

 11. Hunter pisze:

  Motłoch, hołota. A ta tłusta locha pierwsza wyciąga łapy do ludzi a potem ryja drze, że kobietę biją. Nie krzyczała gwałcą, bo nikt by nie uwierzył.

 12. doktor pisze:

  Oj oj…. sama agresja i to od zwolenników szczepionek. Kto jest kim…?
  Czyżby szczepionki zaczynają działać? Ups…. wyrazy współczucia

 13. Tadeusz pisze:

  Zadziwiająca postawa Straży Miejskiej. Dochodzi do łamania prawa: wulgaryzmy w miejscu publicznym, brak maseczek przy niezachowaniu dystansu, naruszenie nietykalności a strażnicy nie interweniują tylko się przyglądają. W normalnym kraju natychmiast zostałyby użyte środki przymusu. Szkoda słów…

  • robot pisze:

   To elektorat prawicowy. Jeśli akurat nie PiS tylko Konfederacji, SP czy jakieś tam to zawsze do ewentualnego zagospodarowania przez PiS. Krzywdy im nie zrobią.

  • Rydzy k pisze:

   A skąd wiesz co się działo, oglądałeś cały materiał czy tylko ten wybrany fragment prowokatorze ?

 14. Anonim pisze:

  dawajta tej hołocie więcej mieszkań komunalnych za friko więcej zasiłków i + wszelkiej maści, oni czują się bezkarni

 15. Thiem pisze:

  Skąd sie tacy ludzie biorą……

 16. Anonim pisze:

  Dzika locha.

 17. Mati pisze:

  Zostań ratownikiem medycznym.
  Zarabiaj grosze za ratowanie ludzkiego życia.
  Podjedź na wezwanie pod punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim
  Patrz przez szybę karetki, jak twój samochód otacza agresywna, wyjąca foliarska tłuszcza wyzywająca Cię od k..ew, grożąca linczem.

 18. paca pisze:

  Polskie żółte kamizelki mają więcej wspólnego z żółtymi papierami niż z francuskim ruchem. Są pośród nich pożyteczni idioci Putina ale też naszych rodzimych płaskoziemców, Braunowatych konfederatów ,pana Zbyszka i innych. Pierwsi antyszczepionkowcy mieli rodzaj poczucia własnej wyższości człowieka który doznał objawienia. Tych agresywnych powinno się potraktować teleskopami i przymusowo zaszczepić wielką strzykawą w szczególności na wściekliznę. Nie zaskakuje bierność SM i policji. PiS nie doda martyrologii czemuś co próbuje zaistnieć po jego prawej stronie. Niech sczeźnie w milczeniu.

 19. A pisze:

  Tutaj to nawet najlepszy psychiatra nie pomoże…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły