Wiadomości
Autor artykułu: AZ | 24 października 2021 19:09 |
1
Pruszków
W nocy z 22 na 23 października zmarła Urszula Wojciechowska, przez wiele lat była związana z samorządem powiatowym.
Pani Urszula Wojciechowska w radzie powiatu pruszkowskiego była przez cztery kadencje (od 2006 r). W tym czasie pełniła funkcję członka Zarządu Powiatu Pruszkowskiego, była przewodniczącą Powiatu Pruszkowskiego, a w obecnej kadencji – wiceprzewodniczącą.
W tym roku przyjęła stanowisko zastępcy wójta gminy Michałowice i tym samym zrezygnowała z mandatu radnej.
Przez 23 lata była dyrektorem Zespołu Szkół w Otrębusach, w gminie Brwinów. W trakcie pełnienia tej funkcji prowadziła międzynarodową wymianę młodzieży ze szkołami w Niemczech. Współpraca ta trwała aż 15 lat. Dzięki projektom międzynarodowym realizowanym przez Europejskie Centrum Młodzieży zarówno nauczyciele, jak i młodzież mogli przyglądać się funkcjonowaniu szkół m.in. w Anglii, Szkocji i Niemczech.
Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Najszczersze kondolencje [*]