Znicz poza Pucharem Polski

Legionovia Legionowo za mocna dla Znicza Pruszków. W rundzie wstępnej Pucharu Polski żółto-czerwoni przegrali 1:3 z drużyną prowadzoną przez Mirosława Jabłońskiego.

Znicz musiał udać się w pierwszą w tym sezonie podróż do Legionowa. W Pucharze Polski los skojarzył zespół z Pruszkowa z Legionovią. Wraz z upływem czasu zaznaczała się przewaga gospodarzy. W 32. minucie udokumentował ją Mateusz Żebrowski. Odpowiedź przyjezdnych była natychmiastowa. W 33. minucie Dominika Puska zaskoczył Maciej Machalski.

Gospodarze nie mogli wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia drugiej części gry. W 47. minucie gola strzelił Mateusz Kwiatkowski. Znicz walczył o wyrównanie, ale bił głową w mur. W końcówce gości dobił Patryk Koziara.

Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 3:1 (1:1)