Walkower dla Pogoni?

Region

Wyjazdowe spotkanie Pogoni Grodzisk Mazowiecki z Naprzodem Zielonki zostało odwołane, ponieważ gospodarze nie zapewnili zawodnikom odpowiedniej opieki medycznej.

W ubiegłą sobotę grodziska Pogoń miała walczyć o kolejne zwycięstwo z Naprzodem Zielonki. Może się jednak okazać, że wywalczy je przy tzw. zielonym stoliku, a nie na murawie.

Taki scenariusz jest możliwy jeżeli Wydział Dyscypliny Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej uzna, że niezapewnienie przez gospodarza tego spotkania, czyli Naprzodu Zielonki, opieki medycznej jest wystarczającym powodem do przyznania walkowera dla gości. Sędzia tego spotkania czekał, aż 30 minut na pojawienie się medyków, a gdy już dotarli na stadion okazało się, że nie posiadali odpowiednich dokumentów uprawniających do pełnienia takiej roli. Arbiter postanowił więc mecz odwołać.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.