Grodziszczanie po pierwszym obozie

Tenis Stołowy

Daniel Górak, Robert Floras i Paweł Fertikowski mają za sobą pierwszy tego lata obóz kadry narodowej Polski. Od 30 czerwca do 7 lipca grodziszczanie trenowali w Cetniewie.

– Jesteśmy zadowoleni z przebiegu zgrupowania. Codziennie mieliśmy m.in. po dwa treningi oraz zajęcia ogólnorozwojowe i gry zespołowe. W Cetniewie trenowała kadra narodowa, włącznie z przygotowującymi się do igrzysk olimpijskich Wangiem Zeng Yi, Natalią Partyką i Katarzyną Grzybowską – relacjonuje Robert Floras.

Od poniedziałku do środy tenisiści stołowi Bogorii przebywać będą w Grodzisku Mazowieckim, skąd w czwartek udadzą się na kolejne zgrupowanie, tym razem do Ostródy. Do Grodziska wrócą pod koniec lipca, kiedy to w klubie rozpoczną się przygotowania do nowego sezonu. – Krótkie urlopy już za nami. Teraz trenujemy normalnym cyklem i jesteśmy skupieni na przygotowaniach do rozgrywek w nowym sezonie. Wszyscy są zdrowi i gotowi do ciężkiego treningu – dodaje gracz Bogorii.

Przed kilkoma dniami na występy w Bogorii Grodzisk Mazowiecki zdecydował się reprezentant Hiszpanii He Zhiwen. Jak pozostali zawodnicy zareagowali na ten transfer? – Powiem szczerze, że zaskoczyła mnie ta informacja. Ten zawodnik prezentuje wciąż bardzo wysoki poziom i będzie naszym ważnym ogniwem, szczególnie w kontekście wzmocnień, jakich dokonały zespoły z Grudziądza i Jarosławia. Myślę, że będziemy się mogli od niego sporo uczyć – twierdzi Floras, który 13 lipca będzie obchodził swoje 20. urodziny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.