Charytatywny mikołajkowy nordic walking

Pruszków

Grudzień to czas obdarowywania. A co, jeśli możecie zrobić coś dla innych i przy okazji dla siebie?

Ruch to zdrowie, a jeśli jeszcze można komuś pomóc, to kalorie schodzą podwójnie! Dlatego też Zespół Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu pruszkowskiego do udziału w Charytatywnym Mikołajkowym Marszu Nordic Walking pod hasłem: „ W zdrowym ciele zdrowy duch, a pies i kot mają pełny brzuch”. Impreza odbędzie się 9 grudnia o godz. 10.00 na terenie Parku Potulickich w Pruszkowie, obok ujęciu wody oligoceńskiej przy ul. Lipowej.

Każdy może wziąć w niej udział! Trasa będzie obejmowała odcinki od 1 do 5 km (1-5 pętli). Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie minimum jednej rzeczy dla psa lub kota: legowiska, zabawki, koca. Może to być także karma (preferowana Dolina Noteci, Stowarzyszenie prosi o nie przynoszenie karm Pedigree). Wszystkie przedmioty zostaną przekazane Pruszkowskiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Zwierząt. Najlepiej przyjść w obuwiu sportowym. Na marsz można zabrać także swojego pupila (na smyczy).

W programie: pokaz prawidłowej techniki Nordic Walking, rozgrzewka pod okiem najlepszych instruktorów, marsz od 1 do 5 km, w zależności od preferencji i możliwości uczestnika, rodzinna gra terenowa (trasa: 3 km), zakończenie marszu w restauracji Odecca (przewidziane ciasto marchewkowe i ciepła herbata). Dla uczestników przewidziano pamiątkowe medale.

Mile widziane kijki do Nordic Walking oraz akcenty mikołajkowe. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego. Grupa Żbiki Nordic Walking, MZO w Pruszkowie, Restauracja Odecca oraz instruktorzy NW: Piotr Dudkiewicz i Marcin Świderek.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.