Rusza Zespół Poradni Położniczo-Ginekologicznych [FOTO]

Pruszkowski Szpital na Wrzesinie uruchomił Zespół Poradni Położniczo-Ginekologicznych. Pacjentki mogą już zapisywać się na wizyty do jednej z czterech poradni.

Zespół poradni został ulokowany na pierwszym piętrze w budynku szpitala w pobliżu oddziału ginekologicznego. – Zdecydowaliśmy o przeniesieniu poradni z wielu powodów, m.in. bliskość oddziału, zwiększenie bezpieczeństwa oraz możliwości lokalowe – podkreślają przedstawiciele szpitala.

Pacjentki mogą liczyć na badania w bardzo dobrych warunkach. Wykwalifikowana kadra szpitala będzie pracować na nowoczesnym sprzęcie w odpowiednio dostosowanych gabinetach.

Do jakich poradni mogą zapisać się pacjentki? W skład zespołu wchodzą – poradnia położniczo-ginekologiczna, poradnia uroginekologiczna, poradnia onkologii ginekologicznej oraz poradnia chorób skóry okolic narządów płciowych z pracownia terapii fotodynamicznej. – Ta ostatnia to nowa poradnia, dopiero druga taka na Mazowszu. Decyzja o jej stworzeniu ma związek z narastającym problemem schorzeń skórnych okolic intymnych u kobiet. Można je z powodzeniem leczyć, tylko trzeba umieć i mieć czym. W naszej poradni dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do terapii – podkreślają przedstawiciele szpitala.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.