Powiatowy Dzień Dziecka

Pruszków

1 czerwca to dzień wyczekiwany przez wszystkich milusińskich – i tych małych, i tych dużych. Tego dnia nie zabraknie wrażeń. Starostwo Powiatu Pruszkowskiego zaprasza na festyn.

Piknik odbędzie się w parku pod zegarem, czyli w Parku Kościuszki, 1 czerwca. Nie zabraknie atrakcji dla każdego.

Zabawa zacznie się już od godz. 14.00 – od oficjalnego powitania uczestników. Następnie odbędzie się prezentacja namiotów i poszczególnych zajęć. Od godz. 15.00 zaplanowano występy laureatów VI Konkursu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Śpiewaj, nie ziewaj”. Ostatnią godzinę festynu wypełni spektakl Teatru Katarynka „Księżniczka Rosa i Klimek”, a także animacja plenerowa.

Poza wydarzeniami na scenie, dzieci będą mogły skorzystać z warsztatów plastycznych – malowania w plenerze, zajęć z wikliny papierowej, zajęć naukowych, sprawnościowych oraz dołączyć do zabawy z chustą Klanza. Do tego malowanie buziek, słodka wata cukrowa, balony z helem i bańki mydlane. Słowem: to, co dzieciaki lubią najbardziej!

Piknik jest współorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Honorowy Patronat objął Starosta Pruszkowski, Krzysztof Rymuza.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.