Ponad godzina świetnej muzyki

Pruszków

21 stycznia kościół przy ul. Kraszewskiego w Pruszkowie dosłownie pękał w szwach. To z powodu koncertu zespołu Sound'n'Grace, który dał świetny występ! Organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Pruszkowie.

Każdy kto przybył na czas, czyli o godz. 19.00, mógł doznać lekkiego szoku. A to z powodu liczby osób, bowiem nawet kilka minut przed rozpoczęciem koncertu trudno było wcisnąć się do środka kościoła. Tego dnia frekwencja zaskoczyła, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. I mimo to, że nie wszyscy znaleźli wspaniałe „miejscówki”, to chyba cały ten ścisk spowodował, że w powietrzu unosiła się wspaniała i życzliwa atmosfera.

Gdy tylko artyści przywitali się z publiką, rozległy się dźwięki muzyki i śpiew najpopularniejszego chóru w Polsce – Sound’n’Grace. Artyści przedstawili m.in. wszystkie swoje najbardziej znane utwory: „Dach”, „Możesz wszystko”, „Nadzieja”, „Idealnie” czy „Na pewno”. Muzycy tradycyjnie poruszali się w rytmach funku, jazzu, soulu, groove i R’n’B. Publiczność śpiewała i klaskała wraz z chórem. Sound’n’Grace po prostu zaraża dobrą energią! Mamy wrażenie, że ten koncert zostanie na długo w pamięci mieszkańców Pruszkowa.

Oczywiście można napisać jeszcze wiele słów na temat tego koncertu, jednak sprawdźcie sami co wydarzyło się tego dnia w kościele św. Kazimierza:

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe