Pierwsze urodziny Roots Fitness & Yoga!

Pęcice

Już w najbliższą niedzielę w Pęcicach odbędą się pierwsze urodziny Roots Fitness & Yoga. Jak zapowiadają organizatorzy zagwarantowana zostanie super dawka jogi, eko wiedzy kucharskiej i relaksu na... dachu.

Impreza rozpoczyna się o godz. 11.00, energetyzującą sesją jogi na dobry początek dnia. Krótko mówiąc – poranny rytuał! Zgłębicie wiedzę na temat tego jak się budzić, żeby lepiej rozpocząć dzień. Następnie po ćwiczeniach, które dodadzą Wam energii zostaniecie zaproszeni na wege śniadanie.

Od godz. 13.00 do 14.00 będzie trwać wykład o kuchni „zero waste” i o tym jak być świadomym konsumentem. Innymi słowy to spotkanie z Julianem Karewiczem, kucharzem „no waste”. Chcesz dowiedzieć się jak nie marnować jedzenia? To nie możesz opuścić tego wykładu!

Kolejnym ciekawym punktem w harmonogramie będzie… jeszcze więcej jogi. Tym razem będzie to joga twarzy i joga otwierająca biodra. Więcej Wam nie zdradzimy, jeśli jesteście zainteresowani, ciekawi i głodni przydatnej wiedzy to przyjdźcie, spędzimy razem bardzo miłe chwile.

Miejsce imprezy to Roots Fitness & Yoga w Pęcicach przy ul. Pęcickiej 10. Start 27 maja o godz. 11.00.

Znajdź nas na facebooku: Roots Fitness & Yoga

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe