Rusza rekrutacja do przedszkola BAVI

Pęcice

Ruszyły zapisy do przedszkola Bavi w Pęcicach. Jeśli szukasz idealnego miejsca dla Twojej pociechy to zdecydowanie najlepszy adres.

Przedszkole Bavi mieści się w nowoczesnym budynku przy ul. Pęcickiej 10 w Pęcicach, na działce o powierzchni ponad 10 tys. m2. Oprócz przedszkola (600 m2), mieści się tu również teren rekreacyjno-sportowy, duży plac zabaw uwielbiany przez najmłodszych, boisko, korty tenisowe oraz farma, w której skład wchodzą, nie tylko dwie kurki i kogut, ale też koziołek – Ali oraz dwa kucyki – Bella i Freddie. Bavi to przedszkole, które powstało, aby zapewnić Twojemu dziecku prawidłowy rozwój w pierwszych, najważniejszych latach kształtowania się mózgu i koordynacji ruchowej.

W programie:
– tenis

– konie

– angielski

– hiszpański

i wiele innych.

Przedszkole posiada własną stołówkę. Oprócz standardowych grup przedszkolnych w placówce znajduje się również zerówka oraz grupa maluszków od 2 lat.

Zapisy: 48 737 37 42 41, przedszkole@bavi.com.pl, www.bavi.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.