Oddział Zamknięty wystąpi na pruszkowskim Gąsinie

Pruszków

22 września na Gąsinie w Pruszkowie odbędzie się festyn. Przygotowano wiele atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Oddział Zamknięty.

To już trzecia edycja tej imprezy! Zostanie zorganizowana na terenie szkoły podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej 16. Rozpocznie się o godz. 15.00 od występu dzieci ze wspomnianej podstawówki. Półtorej godziny później będziemy mogli podziwiać Ognisko Muzyczne z Gąsina. Przez całą imprezę mieszkańcy będą mieli możliwość wymienić się książkami w ramach Książkowych Wymianek Pruszków. Również skosztujecie uczniowskich wypieków!

Ale to na co wszyscy będą czekać to występ zespołu Oddział Zamknięty! Punkt 18.00 zobaczymy muzyków na scenie. Nieco starszym uczestnikom nie trzeba przedstawiać tego kultowego polskiego zespołu rockowego, który szczyt popularności osiągnął w latach 80-tych. Kto nie zna takich przebojów jak: „Party”, „Obudź się”, „Andzia i ja” czy „Gdyby nie Ty”.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.