Nosowska do przegadania. Spotkanie autorskie w Starym Kinie.

Milanówek

Kasia Nosowska – kto jej nie zna? To jedna z barwniejszych osób w polskich show-businessie. Teraz mieszkańcy Milanówka (i nie tylko), będą mieli okazję zobaczyć artystkę podczas spotkania autorskiego.

Dała się poznać przede wszystkim jako wokalistka zespołu Hey, a w ostatnich latach – jako autorka książek. Jej debiutancka powieść „A ja żem jej powiedziała…” została wyróżniona tytułem Bestsellera Empiku 2018. Jej druga książka „Powrót z Bambuko” wydana w 2020 roku pobudza szare komórki, sumienie i mięśnie śmiechowe.

Sama artystka może pochwalić się nie lada nagrodami – paszportem „Polityki”, czy ponad trzydziestoma „Fryderykami” (w tym 16 z zespołem Hey), oraz Złotym Krzyżem, którym została odznaczona w 2013 roku.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską odbędzie się 2 grudnia (piątek) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Starego Kina. Bilety w cenie 30 zł można nabyć w Starym Kinie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.