Mimo niepogody widownia była pełna

Komorów

Deszcz i chłodny wieczór nie przeszkodziły w projekcji Kina Plenerowego, które w minioną niedzielę odwiedziło Komorów. Na pl. Paderewskiego widownia była pełna.

Kino Plenerowe to nowa wakacyjna propozycja dla mieszkańców gminy Michałowice. Pierwszy seans odbył się w Michałowicach, drugi przygotowano w Komorowie. W minioną niedzielę zawitaliśmy na plac Paderewskiego. I choć na godzinę przed rozpoczęciem seansu z nieba lunął deszcz, to niebo szybko się wypogodziło, a my mogliśmy startować z projekcją.

O godz. 20.30 na ekranie pojawił się wybrany przez mieszkańców film: „Osobliwy Dom Pani Peregrine”. Wizjonerski reżyser Tim Burton w swoim obrazie stworzył niezwykłą, oryginalną i szaloną przygodę w świecie fantasy. Jake, młody chłopiec, podążając za wskazówkami ukochanego dziadka dokonuje wielkiego odkrycia. To nowy niezwykły świat poza czasem i przestrzenią, świat w którym mieszkają dzeci o nadprzyrodzonych zdolnościach i mocach.

Widownia jeszcze przed rozpoczęciem projekcji szybko zaczęła się zapełniać, niektórzy nieco się spóźnili, ale miejsca starczyło dla wszystkich. Na widowni nie zabrakło dzieci, młodzieży i dorosłych. Seniorzy również odwiedzili kino plenerowe. Wszyscy zaopatrzeni w ciepłe kurtki wytrwali do końca projekcji.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszały Gmina Michałowice oraz Grupa Wpr Media.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.