„Mazowsze” Zaprasza na Koncerty Walentynkowe

Otrębusy

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na spędzenie Walentynek to sprawdźcie co oferuje Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Z okazji święta zakochanych zespół przygotował specjalny koncert „Z Tobą chcę oglądać świat”.

Zespół „Mazowsze” zachęca do spędzenia Walentynek w wyjątkowej muzycznej  odsłonie. Właśnie z okazji Walentynek zespół przygotował dwa koncerty, które odbędą się 10 i 11 lutego w Mateczniku. „ Z Tobą chcę oglądać świat” to najpiękniejsze polskie piosenki miłosne w wyjątkowej aranżacji. – Z nami możecie obejrzeć świat przez różowe okulary, z nutką nostalgii i ogromną dawką emocji – jak na Walentynki przystało. W koncertach towarzyszyć nam będą najpiękniejsze polskie piosenki o miłości w wykonaniu solistów, chóru, baletu i orkiestry PZLPiT „Mazowsze” pod dyrekcją maestro Jacka Bonieckiego. „Pogoda ducha”, „Szukaj mnie”, „Czekasz na tę jedną chwilę”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Nie dokazuj miła”, „Kochać, jak to łatwo powiedzieć” – to tylko niektóre z hitów, jakie będzie można usłyszeć podczas walentynkowych wieczorów z naszym zespołem – zachęcają artyści.

Koncerty
Start: 10 lutego godz. 18.00
Miejsce: Sala Widowiskowa Zespołu „Mazowsze”, ul. Świerkowa 2, Otrębusy
Bilety dostępne tutaj.

Start: 11 lutego godz. 18.00
Miejsce: Sala Widowiskowa Zespołu „Mazowsze”, ul. Świerkowa 2, Otrębusy
Bilety dostępne tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.