Brwinowskie dożynki bez „Weekendu”, ale z pięcioma innymi zespołami

Brwinów

Jakiś czas temu pojawiły się wstępne informacje o tym, że na dożynkach organizowanych w gminie Brwinów pojawi się zespół „Weekend”. Niestety nie udało się ściągnąć zespołu do Brwinowa, ale za to pojawi się pięć innych grup muzycznych z nurtu disco polo. Kto będzie gwiazdą wieczoru?

O tym, że „Weekend” miał wystąpić w Brwinowie przypomniał jeden z czytelników. W minionym roku pisaliśmy o tym tutaj. – Na brwinowskich dożynkach miał zagrać znany zespół „Weekend”, ale patrze na plakat, który ostatnio się pojawił i nie ma tam żadnej wzmianki na ten temat. Są za to inne zespoły. Może wiecie dlaczego tak się stało? – dopytuje Marek.

 

Spytaliśmy o to burmistrza gminy. Okazało się, że zespół otrzymał bardziej intratną propozycję. – Faktycznie wspomniałem o tym, że prawdopodobnie uda się nam ściągnąć zespół „Weekend”. Mieliśmy wstępnie uzgodnienia z tym zespołem, niemniej artyści podpisali inną umowę i wystąpią na festiwalu w Rzeszowie. Termin był dogadany tylko wstępnie. Po prost zespół „Weekend” otrzymał korzystniejszą ofertę – mówi Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa. – Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się ściągnąć „Weekend”. W tym roku wystąpią inne zespoły, gwiazdą dożynek będzie „Fanatic” – dodaje.

Dożynki wystartują 25 sierpnia (sobota) o godz. 17.00. Już pół godziny później rozpocznie się pierwszy koncert. Wystąpi zespół „Bostton”, następnie zobaczymy „Diley”, „Sound Force”, „Fanatic” oraz „Hit Boyz”. Uroczystości odbędą się na terenie położonym pomiędzy ul. Dworską, Piłsudskiego i ul. Przejazd w Brwinowie.

Kolejnego dnia, 26 sierpnia o godz. 10.30 odbędzie się msza św. w kościele pw. św. Floriana w Brwinowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.