Kradła razem z synem

Region

Policjanci zatrzymali kobietę, która wspólnie z synem przyjeżdżała do jednej z drogerii w Raszynie. Tam wspólnie dokonywali kradzieży. Teraz grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

W sobotę 24 lutego policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pracownik ochrony jednej z drogerii w Raszynie zatrzymał sprawców kradzieży.

Na miejscu okazało się, że złodzieje to matka i syn. Po sprawdzeniu nagrań z monitoringu policjanci potwierdzili popełnienie kradzieży. Szybko wyszło na jaw, że to nie pierwsze „zakupy” tej rodziny. Na nagraniach z 16 lutego również było widać matkę z synem, którzy zabierają towar ze sklepowych półek i wychodzą z drogerii bez zapłacenia. Łączna wartość skradzionych artykułów drogeryjnych oraz alkoholu wyniosła ponad 800 zł .

—Zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży, do czego przyznali się podczas przesłuchania. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie – informuje asp. sztab Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Kradła razem z synem”

 1. Jarząbek pisze:

  Deportacja w trybie natychmiastowym

 2. Legal pisze:

  Alkohol i wszystko jasne

 3. Anonim pisze:

  Rodzina Spaprano

 4. Kluska pisze:

  Ksiądz, profesor, matka z synem razem z ojcem sku****ynem

 5. olo pisze:

  opublikować zdjęcia i rozwiesić na mieście i na każdym portalu społecznościowym

 6. Wilq pisze:

  W jakim wieku ta patologia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły