Karambol pod Brwinowem. Autostrada zablokowana [FOTO]

Bus, dwa samochody osobowe i trzy ciężarówki zderzyły się na autostradzie A2 na wysokości Brwinowa (jezdnia w kierunku Poznania) Ruch jest zablokowany. Utrudnienia występuj również na jezdni w kierunku Warszawy.

Na autostradzie A2 rankiem doszło do karambolu na jezdni w kierunku Poznania. W zdarzeniu udział brały: bus, dwa samochody osobowe i trzy samochody ciężarowe. Dwie osoby zostały poszkodowane – jedna osoba z ciężarówki trafiła do szpitala, drugiej pomoc została udzielona na miejscu, jednak lekarze również podjęli decyzje o transporcie do szpitala. W sumie we wszystkich pojazdach biorących udział w wypadku podróżowało 10 osób.

Jak doszło do zdarzenia? Ze wstępnych ustaleń wynika, że bus stał na pasie zjazdowym na MOP Brwinów. Jadąca za nim Scania wyhamowała. Natomiast kolejne jadące za nią Ducato nie wyhamowało i uderzyło w tył Scani, a w Ducato z kolei uderzył Man. Z tego ostatniego strażacy musieli uwolnić zakleszczoną osobę.

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.00

Za zdjęcia dziękujemy WawaHotNews24.com

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Karambol pod Brwinowem. Autostrada zablokowana [FOTO]”

 1. Brwinowianin pisze:

  W Niemczech za stanie na pasach zjazdowych (rozpędowych) zabierają prawo jazdy + 10 tys. EURO mandatu…A poniżej nawet żaden komentarz nie poruszył meritum sprawy tylko jakieś złośliwe przycinki

 2. dsda pisze:

  wywalić tiry z tej trasy na stałe i będzie spokój

 3. Anonim pisze:

  No tak. To nie szoferzy wpadają swoimi samochodzikami jeden na drugiego, tylko samochodziki nie wyhamowują na czas i wpadają jedno na drugie. Taki jest sens przekazu tych bzdurnych niby informacji. Czy to normalne?

 4. LukK pisze:

  Czy ludzie naprawdę muszą się zatrzymywać na przeciwnym pasie, żeby popatrzeć na wypadki? Jeżdżę codziennie do Warszawy, i w okresie przedwakacyjnym, niemal codziennie korki, w jedną, jak i drugą stronę. W okresie wakacyjnym nie codziennie, ale sytuacja jak tu, jest częsta. Ostatnio stałem w korku od Warszawy do MOP Brwinów, bo w kierunku Warszawy, był wypadek. Godzina w korku, ponieważ ludzie chcą sobie popatrzeć, nie ma absolutnie innego powodu, żeby zwalniali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły