Czy wirtualne biuro w Warszawie pozwoli Ci podnieść stawki dla klientów?

Art. Sponsorowany

Nie da się ukryć: adres jest ważnym czynnikiem, który klienci i kontrahenci biorą pod uwagę, oceniając rangę i wiarygodność danej firmy czy działalności. Wirtualne biuro w Warszawie to najprostszy i najtańszy sposób na uzyskanie prestiżowego adresu w stolicy. Jakie korzyści może przynieść Twojemu biznesowi? Sprawdźmy!

Wirtualny adres w Warszawie: zadbaj o swój PR

Wprowadzanie na rynek nowej firmy nie jest łatwym procesem. Zwłaszcza na starcie przydają się argumenty, które przekonają klientów do składania zamówień, a kontrahentów do podejmowania współpracy. Niestety bardzo często w tym kluczowym okresie posiadanie rozbudowanego i przekonującego portfolio jest po prostu niemożliwe. Z pomocą może przyjść jednak prestiżowy adres.

Wirtualne biuro w Warszawie na Śródmieściu, na Woli czy w innych rozpoznawalnych w kraju i poza jego granicami dzielnicach przemawia do wyobraźni. Skoro przedsiębiorcę stać na utrzymywanie biura w tak prestiżowej i – nie ukrywajmy – drogiej lokalizacji, musi także dysponować zasobami niezbędnymi do stabilnego kontynuowania współpracy. Stołeczny adres często otwiera drzwi, które dla innych są zamknięte.

Ile kosztuje wirtualne biuro w Warszawie? Stawki zaskakują!

Przekonanie o tym, że prowadzenie biznesu w stolicy wiąże się z wysokimi kosztami, jest oczywiście prawdziwe. Przynajmniej w pewnym zakresie. Wynajem standardowego biura, w którym jest miejsce dla pracowników i odpowiedni sprzęt, rzeczywiście jest bardzo drogie. Może sięgać nawet setek tysięcy złotych (a w najbardziej prestiżowych lokalizacjach i takie kwoty mogą okazać się niewystarczające).

Prowadzone przez Biznes Centrum wirtualne biuro w Warszawie pozwoli jednak na uzyskanie olbrzymich oszczędności. Prestiżowy adres jest dostępny już za 22 zł netto miesięcznie (przy umowie na 36 miesięcy). Samodzielnie możesz zdecydować, przez jaki okres będzie obowiązywać umowa i nie musisz od razu decydować się na wynajem adresu na kilka lat. Jeśli jednak od razu wykupisz adres na dłuższy czas, możesz zdecydowanie więcej zyskać. Warto dokładnie przemyśleć tę kwestię.

Co zyskasz dzięki wirtualnemu biuru w Warszawie?

Pora przejść do korzyści, jakie daje wirtualne biuro w Warszawie. Centrum polskiego biznesu jest właśnie tutaj, więc lista zalet tego rozwiązania jest długa. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka najważniejszych argumentów:

– Rozwiązanie problemów formalnych: jeśli nie masz adresu, który można podać w dokumentach rejestracyjnych, wirtualne biuro jest idealnym rozwiązaniem. Tego typu problem niestety spotyka wielu przedsiębiorców – pamiętaj, że konieczne jest posiadanie tytułu prawnego do każdej nieruchomości wskazywanej w CEIDG czy KRS.

– Proste formalności: podpisujesz umowę i opłacasz fakturę (którą oczywiście możesz zaliczyć jako koszt uzyskania przychodu) i to wszystko. Wirtualne biuro w Warszawie oznacza minimalne formalności, a większość z nich załatwisz online.

– Prywatność: oddzielenie życia biznesowego od prywatnego jest niezwykle ważne. Jeśli chcesz uniknąć wizyt akwizytorów czy wiecznie zapchanej skrzynki pocztowej, lepiej znaleźć alternatywę dla rejestracji firmy pod domowym adresem.

– Prestiż: stołeczny adres oznacza wiarygodność i uznanie. Wirtualne biuro pozwoli Ci je uzyskać najszybciej i najtaniej – bez konieczności przeprowadzki do Warszawy.

Wyższa wiarygodność = wyższe stawki

W jaki sposób możesz wykorzystać wiarygodność i prestiż, jakie zapewnia wirtualne biuro w Warszawie? Na przykład podnosząc stawki za swoje usługi. Nie ma nic dziwnego w tym, że klienci są w stanie zapłacić więcej firmom, które darzą zaufaniem, a kontrahenci chętniej nawiązują współpracę z wiarygodnymi partnerami biznesowymi, nawet jeśli muszą zapłacić za to nieco więcej. Wirtualny adres dla Twojej firmy może stać się ważnym argumentem podczas negocjowania warunków umów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.