Włamał się do piwnicy, ukradł wędki. Policja szuka ich właściciela

Piastów

Policjanci z Piastowa prowadzą sprawę dotyczącą włamania do piwnicy, które miało miejsce prawdopodobnie w nocy z 26 na 27 marca tego roku. Do sprawy został zatrzymany 34-latek, który posiadał przy sobie kilka wędek oraz akcesoria wędkarskie. Osoby, które rozpoznają swoją własność wśród zabezpieczonych przedmiotów, proszone są o kontakt z komisariatem w Piastowie.

Po godzinie 2.30 policjanci z Piastowa w al. Tysiąclecia zauważyli mężczyznę, który niósł dużą torbę i na widok radiowozu przyśpieszył. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, jednak nie posiadał on przy sobie żadnych dokumentów i podał dane innej osoby. Przy mężczyźnie znaleziono pokrowiec ze sprzętem wędkarskim, skrzynkę z akcesoriami wędkarskimi i kilka butelek alkoholu.

Na pytanie skąd ma te rzeczy oświadczył, że… włamał się do piwnic na ul. Harcerskiej w Piastowie. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa mężczyzna został zatrzymany. Na komisariacie zweryfikowano dane zatrzymanego i okazało się, że  jest on poszukiwany listem gończym. 34-latek został osadzony w policyjnym areszcie.

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają wśród odzyskanych przedmiotów swoją własność o kontakt z Komisariatem Policji w Piastowie celem identyfikacji zabezpieczonych rzeczy – tel. 22 723 64 47, 22 60 46 820.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.