Wiadomości

Zatrzymano 24-letniego złodzieja

Zatrzymano 24-letniego złodzieja

Autor artykułu: wpr24 | 10 marca 2011 9:57 |

0
Zatrzymano 24-letniego złodzieja Region

Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali 24-latka, który włamał się do jednego z domów i ukradł cenne rzeczy. Teraz Rafał K. stanie przed sądem.

W miejscowości Sade Budy doszło do włamania i kradzieży. Z jednego z domów jednorodzinnych skradziono dwa komputery, biżuterie i zegarki. Policjanci ustalili, że mężczyzna, który dokonał kradzieży z włamaniem jest mieszkańcem Żyrardowa. W trakcie patrolu okolicznych ulic mundurowi dostrzegli podejrzanego Rafała K. 24-latek w trakcie zatrzymania miał przy sobie bransoletkę pochodzącą z kradzieży.

W trakcie zatrzymania mężczyzna był bardzo agresywny i próbował uciekać. W trakcie legitymowania 24-latek podał fałszywe dane. Nie uchroniło go to jednak od zatrzymania. Ostatecznie Rafał K. przyznał się do zarzucanych mu czynów i wskazał policjantom, gdzie ukrył skradzione przedmioty.

24-latek najprawdopodobniej usłyszy zarzuty kradzieży z włamaniem. Mężczyzna może trafić do wiezienia nawet na 10 lat.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama

legalni bukmacherzy w Polsce