Uratowali sarnę [FOTO]

Do zdarzenia doszło w środę 21 lutego około godz. 10.00 przy ul. Brzozowej w Kajetanach. W barierce mostku nad Utratą zaklinowała się młoda sarna. Z pomocą przyszli jej m.in. strażacy.

Młoda sarna zaklinowała się między szczebelkami barierek na mostku. Na ciele zwierzęcia były widoczne rany. Prawdopodobnie sarna próbowała samodzielnie się uwolnić.

Na miejscu oprócz strażaków z OSP Młochów i OSP Nadarzyn działalni strażnicy gminni. Wezwano również ratowników z sekcji Animal Rescue Poland ze Służby Ratownictwa Specjalicznego. Ratownicy z SRS podali sarnie środek uspokajający w zastrzyku. Gdy zwierzę się uspokoiło strażacy wycieli elementy barierki i uwolnili zwierzę. Sarna w specjalnym transporterze została zabrana do weterynarza.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Uratowali sarnę [FOTO]”

  1. adam z bani pisze:

    tyle dziczyzny na zmarnowanie ! a można było zjeść pieczyste a z reszty pasztet.. że o futerku przed kominkiem nie wspomnę . całkiem was wykastrowali że zatraciliście instynkt samca – łowcy, moje kochane wełniane istoty .
    jeszcze popcorn jej kupcie i do kina weźcie

  2. Julka pisze:

    Popłakałam się ;(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły