Szukasz lokalu pod gastronomię w świetnej lokalizacji? Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza do udziału w przetargu!

Materiał Partnera

Grodziski OSiR oferuje najem lokalu położonego na I piętrze Pływalni Miejskiej „Wodnik 2000” w Grodzisku Mazowieckim. Restauracja znajduje się w obiekcie pływalni, gdzie zlokalizowane są: basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci i zjeżdżalnia oraz bogata strefa saun i jacuzzi. Wszystko to zapewnia stały ruch klientów.

Poza zapleczem kuchennym, lokal jest połączony z przyległym terenem zewnętrznym od strony urokliwego Wodnego Placu Zabaw za budynkiem Pływalni, co daje Najemcy dodatkową możliwość wystawienia gastronomii w formie food trucku. Lokal jest wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i klimatyzację. Ruch pomiędzy kondygnacjami obiektu poza schodami zabezpiecza winda.

Pływania położona jest w sąsiedztwie Stadionu Miejskiego oraz Hali Widowiskowo-Sportowej, czyli obiektów, na których prowadzona jest intensywna działalność sportowo-rekreacyjna oraz rozrywkowa i które cieszą się na co dzień dużą frekwencją ze strony mieszkańców.

Wynajmowany lokal może być kształtowany według koncepcji i potrzeb Najemcy (tj. meble, sprzęty AGD, urządzenia), z zastrzeżeniem, iż prowadzony w nich przedmiot działalności musi spełniać cele gastronomiczne.

Lokal można obejrzeć do 02.08.2023 r. po uprzednim kontakcie telefonicznym z OSiR pod numerem telefonu: 606 417 561 lub 22 755 69 51.

Okres najmu: 3 lata.
Termin składania ofert pisemnych: 03.08.2023 r. do godz. 16:00.

Szczegółowe informacje dot. przetargu oraz wszystkie niezbędne załączniki znajdziecie Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej OSiR: https://bip-osir.grodzisk.pl/a,16093,ogloszenie-publicznego-przetargu-nieograniczonego-daio25192023-z-dn-11072023-r-w-sprawie-najmu-i-zag.html.

W przypadku pytań dot. przetargu lub lokalu OSiR zachęca do kontaktu telefonicznego.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.