Znicz Basket gra u siebie, MKS Pruszków na wyjeździe

Koszykówka

Nadchodzący weekend przyniesie nam sportowe emocje. 22 listopada MKS Pruszków podejmie KKS Olsztyn, natomiast dzień później Znicz Basket zmierzy się z GKS Tychy.

W kolejnym meczu MKS Pruszków zdecydowanie będzie faworytem. KKS Olsztyn wygrał do tej pory tylko jeden mecz, podczas gdy MKS poniósł tylko jedną porażkę. Ale żadnego przeciwnika nie można lekceważyć! Kto wygra na parkiecie w 8. kolejce 1 Ligi Kobiet dowiemy się 22 listopada. Start meczu o godz. 18.00 w OSiR Olsztyn przy ul. Głowackiego 27.

Z kolei etatowy uczestnik fazy play-off pierwszej ligi GKS Tychy będzie kolejnym rywalem Elektrobud-Investment ZB Pruszków. Mecz odbędzie się 23 listopada o godz. 18.00. Dobra informacja jest taka, że Znicz Basket gra na własnym parkiecie! Dlatego drodzy mieszkańcy Pruszkowa przybywajcie do Hali Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Znicz Basket gra u siebie, MKS Pruszków na wyjeździe”

  1. Tomek pisze:

    kocham wszystkich chłopców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły