Wykopmy raka! Charytatywna impreza na Bemowie

Region

Sportowa ekipa z Grodziska Mazowieckiego i okolic wzięła się za organizacje imprezy w stolicy. Oprócz promowania kultury fizycznej zamierzają zrobić coś więcej, dlatego postanowili pomóc podopiecznym fundakcji Rak'n'Roll. W planach jest turniej piłkarski, pokazowy mecz gwiazd YouTube, specjalne warsztaty dla dzieci, konkursy i wiele innych. – Damy czadu! – zapowiadają organizatorzy.

Będzie to wydarzenie sportowe, z którego cały dochód trafi na konto fundacji Rak’n’Roll. Za organizację imprezy zabrało się Stowarzyszenie Kreator Sportowych Emocji, czyli osoby prężnie działające na terenie Grodziska i okolic. Wydarzenie odbędzie się dopiero 4 marca, ale już teraz warto zapisać sobie tę datę lub zaznaczyć w kalendarzu czy nawet ustawić przypomnienie w smarfonie. Warto udać się na warszawskie Bemowo i wspólnie trochę się pobawić, zwłaszcza, że cel się bardzo szczytny.

Więcej o imprezie opowiedział nam jeden z organizatorów. – Większość zespołu projektowego naszej społecznej inicjatywy stanowią członkowie Stowarzyszenia Kreator Sportowych Emocji, które na co dzień promuje zdrowy tryb życia organizując różnorodne wydarzenia sportowe na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic. Zgodnie uznaliśmy, że chcemy pójść krok dalej i oprócz promowania kultury fizycznej chcielibyśmy dawać radość dla tych, którzy sami nie mogę wziąć udziału w naszych wydarzeniach – mówi Kamil Sułkowski. – Uznaliśmy, że działanie dla osób walczących z nowotworem stworzenie eventu sportowego dokładnie odpowiada naszym założeniom. Z jednej strony bezpośrednio wspomagamy podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll, zaś z drugiej, promujemy właśnie aktywny tryb życia, który w znaczącym stopniu zmniejsza ryzyko zachorowania na raka – dodaje.

Jakie atrakcje będą na Was czekały? Piłkarski mecz gwiazd, podczas którego będzie można podziwiać w akcji największe gwiazdy polskiego YouTube’a, zajęcia dla dzieci prowadzone pod okiem specjalistów, do wygrania będą wyjątkowe nagrody od naszych sponsorów, partnerów i podarunki od gości specjalnych, a do wylicytowania wyjatkowe przedmioty m.in. koszulki z podpisami. Ale całe wydarzenie rozpocznie się od piłkarskiej rywalizacji zespołów amatorskich. Mamy maksymalnie 16 miejsc, nie czekaj i zgłoś swoją drużynę! Dochód z opłat wpisowych również zostanie przeznaczony dla fundacji Rak’n’Roll. Regulamin dostępny tutaj.

Miejsce imprezy to Warszawa, dzielnica Bemowo, hala sportowa OSIR przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Impreza odbędzie się 4 marca!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.