Startują zapisy do Wykopmy Raka 2019

Piłka Nożna

Po raz kolejny w naszym regionie zagości charytatywny turniej piłkarski, z którego dochód wesprze Fundację Rak’n’Roll Wygraj Życie. Zapisy właśnie ruszyły!

Pomysł jest prosty. Trzy eliminacyjne turnieje z udziałem amatorskich drużyn piłkarskich, potem wielki finał w Warszawie. Dużo dobrych emocji, zdrowej sportowej rywalizacji i szczytny cel. Już 9 lutego pierwsze zmagania zaplanowano w Grodzisku Mazowieckim. Tydzień później drużyny spotkają się na boisku na Bemowie, a 23 lutego na Białołęce.

Najlepsze zespoły zmierzą się 17 marca na oficjalnym finale na Arenie Ursynów. Tego dnia zorganizowany zostanie również pokazowy Mecz Gwiazd Drużyny Sportowego Bohatera vs. Drużyny Rak’n’Roll. – Zapisy do turniejów zostały otwarte. W danym zespole zgłoszonych może zostać maksymalnie 10 zawodników, z czego 5 będzie reprezentować skład na boisku. Wpisowe, które w całości trafi na konto Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie wynosi 250 zł od drużyny. W każdej miejscowości przewidujemy 16 wolnych miejsc. Wykop z nami raka i poczuj się jak prawdziwy sportowy bohater! – mówi nam Malwina Sułkowska ze Stowarzyszenia Sportowy Bohater.

Kalendarium i zapisy prowadzone są tu.

Patronem medialnym wydarzenia są gazeta i portal WPR24.pl

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.