O trzy oczka z Pogonią

Pruszków

Do pięciu razy sztuka chcieliby zapewne powiedzieć piłkarze Znicza Pruszków i po czterech ligowych meczach bez zwycięstwa w końcu zainkasować komplet punktów. Okazja ku temu będzie już dziś (piątek). Podopieczni Roberta Kochańskiego podejmą w dziesiątej kolejce gier Pogoń Siedlce.

W czterech ostatnich potyczkach żółto-czerwoni notowali najpierw dwa remisy, by kolejne dwa spotkania przegrać. Zła passa zaczęła się od zremisowanego meczu  (2:2) ze Stalą Stalowa Wola, później pruszkowski zespół podzielił się punktami w Krakowie z miejscową Garbarnią. Dopełnieniem czarnej serii były ostatnie porażki z Wigrami Suwałki (1:2) i przed tygodniem z Siarką Tarnobrzeg. Czy upragnione zwycięstwo uda się wywalczyć dziś w Pruszkowie? Łatwo o to nie będzie bowiem Pogoń Siedlce plasuje się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Drużyna Bartosza Tarachulskiego uzbierała w tym sezonie 16 punktów notując pięć zwycięstw remis i trzy porażki. Siedlczanie charakteryzują się m.in. dobrą organizacją gry w defensywie, dlatego Adrianowi Paluchowskiemu i spółce trudno będzie wbić gola Pogoni.

Pruszkowski napastnik pokazał jednak, że potrafi to robić. W ostatnim spotkaniu obu ekip to właśnie trafienie „Palucha” dało Zniczowi wygraną 1:0. Z kadrowego punktu widzenia żółto-czerwoni mają solidne podstawy, aby dziś taki wynik powtórzyć. Trener Kochański będzie miał do dyspozycji w zasadzie optymalny skład.

Początek spotkania na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie zaplanowano na godz. 19.30. Relację live przeprowadzi oficjalna strona Znicza.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.