Letnia wycieczka rowerowa

Region

Nie dość, że można podziwiać piękne widoki, to jeszcze zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Jazda na rowerze to samo zdrowie.

Jazda na rowerze ma właściwie same zalety. Wpływa na lepsze spalanie kalorii – a przecież każdy chce zrzucić kilka kilogramów. Jest zdrowa dla kręgosłupa i stawów. Do tego spędzamy czas na świeżym powietrzu i możemy dojechać tam, gdzie nie można wjechać samochodem.

Jeśli nadal nie czujecie bluesa z jazdą na rowerze, może zachęci Was wycieczka rowerowa do Skierniewic. Sekcja Rowerowa przy Milanowskim Centrum Kultury 15 sierpnia organizuje przejażdżkę rowerową do Skierniewic na Piknik historyczny.

Zbierzcie się większą ekipą (Uwaga! Tylko dorośli!) i stawcie się na rowerach 15 sierpnia o 9.15 pod MCK. Czeka Was wspaniały wypad z pięknymi widokami. Trasa będzie biegła od Milanówka, przez Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Jesionkę, Małe Łąki, Rudę, Miedniewice, aż do Skierniewic.

Na miejscu czekać będzie moc atrakcji. Piknik historyczny, a tam: parada wojskowa, pyszna grochówka oraz wystawy wojenne. Nie będziecie się tam nudzić.

Całkowity dystans w obie strony wynosi 95 km, w jedną stronę – 45 km. W zależności od stopnia zmęczenia można pokusić się o powrót rowerem lub pociągiem. Nie zapomnijcie o zabraniu dobrego humoru, czegoś do picia i kasku rowerowego (dla własnego bezpieczeństwa). Więcej informacji tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.