Grand Prix Poland 2023 już jutro w Pruszkowie!

Pruszków

Na Torze Kolarskim Pruszków Arena odbędzie się kolarskie święto. Szykują się trzy dni wielkich sportowych emocji!

Chodzi o Wydarzenie Grand Prix Poland 2023. 8, 9 i 10 grudnia pruszkowski welodrom będzie rozgrzany do czerwoności dzięki zawodom kolarskim o międzynarodowym zasięgu. Szykuje się sportowa rywalizacja na światowym poziomie.

Na starcie zameldują się zawodnicy m.in. z Argentyny, USA, Egiptu, Francji, Trynidadu i Tobago, Słowacji czy Czech. Nie zabraknie silnej i licznej reprezentacji Polski.

Całość rozpocznie się w piątek, 8 grudnia, sesją poranną, o godz. 10.30, II sesja zaplanowana jest na godz. 16.00. W sobotę I sesja rozpocznie się o godz. 9.00, II – o godz. 14.30. W niedzielę I sesja o godz. 9.00, a II – o godz. 15.00.

Impreza współfinansowana w ramach programu „Mazowsze dla organizacji pozarządowych” finansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Grand Prix Poland 2023 już jutro w Pruszkowie!”

  1. Robik pisze:

    Polacy do boju !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły