Pijany 18-latek rozbił się na słupie [FOTO]

Do zdarzenia doszło 30 stycznia około godz. 3.00 w Piastowie. Kierujący Chryslerem stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup.

18-letni kierowca Chryslera rozbił swoje auto na słupie na skrzyżowaniu al. Krakowskiej i ulicy Sochaczewskiej. Po kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia.

Gdy na miejsce przybyły służby zastały tylko rozbite auto i zniszczony słup. Policjanci szybko ustalili miejsce pobytu kierującego. Funkcjonariusze udali się na wskazany adres i podali 18-latka badaniu na zawartość alkoholu. Wynik okazał się „imponujący”. Młody mężczyzna miał aż 2 promile i to już po jakimś czasie po zdarzeniu, zatem w chwili kolizji wynik mógł być wyższy. To jednak nie wszystko. 18-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komisariat, gdzie prowadzone sa dalsze czynności w tej sprawie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Pijany 18-latek rozbił się na słupie [FOTO]”

 1. Bob pisze:

  róbta co chceata.. takie są tego skutki.. nie dla krzywych autorytetów..

 2. Grzegorz pisze:

  Zwróćcie uwagę na słupy, jeden z nich niedługo spadnie i będzie następna atrakcja,..

 3. Jerzy pisze:

  Mefedronowe szaleństwo! Szybcy i wściekli! Krzychu! Kadetem tera!

 4. paca pisze:

  Co za żałosny gnom. Śmieć powinien teraz sprzątać całe miasto, za darmo!

 5. Tomek pisze:

  Ukr?

 6. Anonim pisze:

  Już tłumaczyłem, żeby stracić panowanie najpierw trzeba je mieć. On nigdy nie panował nad pojazdem, to pojazd panował nad nim i zaprowadził go prosto tak gdzie takie szumowiny powinny trafić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły