Nowe miejsca rekreacyjne już gotowe! [FOTO]

Tężnia solankowa w brwinowskim parku miejskim jest już gotowa. Jednak na pierwsze inhalacje mieszkańcy muszą poczekać do wiosny. Chętni mogą korzystać również ze strefy workout.

W przestrzeni miejskiej coraz częściej pojawiają się tężnie solankowe. Trend ten dotarł już m.in. do Pruszkowa, Piastowa, czy Nadarzyna. Kolejna tężnia pojawiła się w Brwinowie! — Została zakończona budowa tężni solankowej. Z pierwszych inhalacji będzie można korzystać już wiosną, kiedy rozpocznie się sezon – informuje brwinowski magistrat.

Tężnia pojawiła się w brwinowskim parku miejskim w pobliżu ul. Przejazd.

To jednak nie koniec dobrych wieści. Gotowa jest również strefa workout. Urządzenia do ćwiczeń pod chmurką znajdują się w pobliżu torów kolejowych.

Dobra wiadomość dla osób lubiących ruch na świeżym powietrzu – została otwarta strefa workout.  Zestaw do ćwiczeń składa się z poprzeczek poziomych ustawionych na różnych wysokościach, drabinki skośnej, ławeczki skośnej, kół gimnastycznych, czy drążków do pole dance. Całość ma wymiary prawie 11 m na ponad 6 m.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.