Listy miłosne z groźbą śmierci

Region

Funkcjonariusze z grodziskiej komendy zatrzymali autora listówmiłosnych z opisami nieszczęśliwej miłości i śmierci. Korespondencję przekazała im przestraszona kobieta, która była ich adresatką.

Kilka dni temu mieszkanka Grodziska Mazowieckiego zgłosiła na komendzie doniesienie o dziwnej korespondencji, jaką otrzymywała w ostatnim czasie. Przez cztery dni do jej miejsca pracy przyszło kilkadziesiąt listów z wyznaniami miłosnymi. Nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie fakt, że do korespondencji dołączone były zdjęcia martwych kobiet i zapiski dotyczące śmierci adresatki.

Po krótkiej rozmowie z pokrzywdzoną policjanci ustalili, kto może być autorem listów. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego Przemysława O. w miejscu jego zamieszkania. Podczas przeszukania mieszkania 37-latka funkcjonariusze prócz podobnej korespondencji znaleźli również amunicję do broni palnej.

Mężczyzna został przewieziony na komendę, gdzie usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych i posiadania amunicji. Przemysław O. przyznał się do winy. Za popełnione przez niego przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. W czwartek, 17 grudnia sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 37-latka na okres najbliższych trzech miesięcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.