Plejada gwiazd w Pruszkowskim Kinie Letnim

Pruszków

W minioną sobotę na ekranie Pruszkowskiego Kina Letniego mogliśmy podziwiać plejadę gwiazd, takich jak: Robert de Niro, Bradley Cooper oraz Jenifer Lawrace. Wszystko za sprawą filmu „Joy”.

Odrobina dramatu, nuta komedii –„Joy” to nie tylko film, ale prawdziwe życie. Obraz jest inspirowany biografią Joy Mangano. Kobiety, która stała się gwiazdą telezakupów w latach 90-tych ubiegłego stulecia. To właśnie ona wymyśliła przyrząd, który dziś jest obecny w każdym domu – to mop!

Jednak jej historia to nie usłana różami sielanka. Wręcz odwrotnie Joy to kobieta, którą doświadczyło życie. Samotna matka trójki dzieci, oddana rodzinie, która w niektórych sytuacjach bardziej ją wykorzystuje i podcina skrzydła niż wspiera. Historia Joy chwyta za serce i na długo pozostaje w pamięci.

Podobnie jak w trakcie poprzednich pokazów filmowych pod chmurką i tym razem widzowie nie zawiedli. Zaopatrzeni w ciepłe kurtki i koce licznie przybyli na seans. W parkowej atmosferze pod niebem pełnym gwiazd widzowie z zapartym tchem śledzili losy Joy.

W najbliższą sobotę seansu w kinie plenerowym nie ma. Projekcje pod chmurką wracają 29 lipca. Wtedy na ekranie zobaczymy „Osobliwy dom Pani Peregrine”.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.