Hip-hop zabrzmi w Pruszkowie

Pruszków

Tego w Pruszkowie jeszcze nie było. Już w najbliższy weekend na scenie przy Parku Żwirowisko pojawia się hip-hopowcy. Wśród nich zobaczymy m.in. O.S.T.R.

Jak co roku w Pruszkowie nie może zabraknąć imprezy obwieszczającej nadejście lata, która połączona jest z obchodami Dnia Dziecka. „Lato, lato, lato czeka”, bo pod taką nazwą organizowane jest to wydarzenie standardowo już odbędzie się w rejonie Parku Żwirowisko (ul. Antka).

Impreza wystartuje o godzinie 10.30. W pierwszej części dnia scenę opanują najmłodsi mieszkańcy Pruszkowa w ramach Festiwalu Przedszkolaków. Na scenie maluchy będą prezentować swoje talenty. Na scenie pojawi się również Zespół Tańca Ludowego Pruszkowiacy. Melodyjna muzyka, kolorowe stroje i tradycyjne tańce – to wszystko już od 12.30. Po występie zespołów pozostaniemy w klimacie tańca. Jednak już nieco bardziej nowoczesnego. Swoje umiejętności zaprezentują tancerze z Dance Imperium. Przez cały dzień będzie można odwiedzać kolorowe stoiska rozmaitych wystawców.

Po zakończeniu artystycznych zmagań przyjdzie pora na przerwę i zmianę wystroju sceny. Powodem będzie koncert. I to nie byle jaki. Bowiem scenę w Parku Żwirowisko opanują… hip-hopowcy.

O godz. 17.30 przed publicznością pojawi się B.R.O, a właściwie Jakub Bierecki. Młody raper niektórym jest znany ze swojej kariery piłkarskiej, głównie w ligach juniorskich. Godzinę później usłyszymy SB Mafija. To hip-hopowy kolektyw. Jak opisują siebie muzycy? – SB Maffija – czyli Solar i Białas oraz grupa skupionych wokół ziomków. A kto  przyjedzie do Pruszkowa oprócz Solara i Białasa? Na scenie pojawi się również Zui i Dj Johny.

Natomiast gwiazdą wieczoru polski raper,freestyle’owiec, muzyk i kompozytor – Adam Ostrowski, znany jako O.S.T.R. Pod sceną nie powinno więc zabraknąć wszystkich fanów muzyka. Start koncertu godz. 19.30.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11355

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8924

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8411

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745