Jak uczcić walentynki

Region

14 lutego na całym świecie obchodzone jest święto zakochanych. Warto,ten szczególny dla wszystkich par dzień uczcić w wyjątkowy sposób. To jak to zrobimy, zależy od naszej pomysłowości i upodobań.

Opera, teatr czy może kino

W walentynki w repertuarze oper i teatrów dominować będą sztuki o miłości oraz komedie. Tu coś dla siebie znajdą miłośnicy, zarówno klasyki, jak i nowoczesności.

Klimatycznie lub imprezowo

Dla zakochanych preferujących czynne celebrowanie miłości stołeczne kluby przygotowały imprezy związane z Walentynkami. W niektórych organizatorzy walentynkowych imprez postanowili „uspokoić” nieco rytmy, tak by muzyka płynąca z głośników stała się bardziej rytmiczna i spokojna niż zazwyczaj.

Kolacja przy świecach

Romantycy zapewne postanowią spędzić wieczór w gustownej restauracji, gdzie podczas kolacji będą mogli oddać się rozmowie. Świece, wino i spokojna muzyka sprawią, że ten wieczór nabierze wyniosłego klimatu i stanie się wyjątkowy.

Wspólnie ze zwierzakami

W walentynki nawet warszawskie zoo przygotowało atrakcje dla zakochanych. W ten szczególny dzień szczęśliwe pary będą mogły wejść na teren placówki na jeden bilet. Podczas odwiedzin zoo dyżurujący na terenie ogrodu fotograf zrobi im pamiątkowe zdjęcie.

Atrakcje w galeriach handlowych

Większość warszawskich galerii handlowych przygotowało na walentynki szereg atrakcji, takich jak pokazy taneczne, wystawy fotografii, degustacje kawy czy porady stylistów.

Wybór sposobu celebrowania tego pełnego miłości i czułości święta zależy od samych zakochanych. Ważne by ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej zbliżał do siebie pary.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.