Głosowanie w Budżecie Obywatelskim Milanówka wystartowało!

Milanówek

Mieszkańcy Milanówka mogą już głosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku wybór jest zaskakująco mały.

Kolejne gminy i miasta zachęcają swoich mieszkańców do brania udziału w Budżecie Obywatelskim – zarówno jako pomysłodawcy, jak i głosujący. Kolejne edycje cieszą się jeśli nie rosnącym, to stałym zainteresowaniem.

W tym roku wystartowała kolejna odsłona Budżetu Obywatelskiego Milanówka. Głosowanie ruszyło, choć wybór w tym roku można by powiedzieć, że jest „zero-jedynkowy”, ponieważ swój głos można oddać na 1 (słownie: jeden) projekt. Jest nim zagospodarowanie terenów zielonych w okolicy ul. Dembowskiej i Wysockiego. Zakłada on nasadzenie 20 drzew iglastych o średnicy 12-14 cm i montaż 10 ławek miejskich. Koszt realizacji tego zadania oszacowano na 30 tys. zł.

Milanowianie mogą głosować do 15 września. Głos można oddać w czterech punktach w mieście: Sekretariat UM, budynek A, ul. Kościuszki 45, Punkt Obsługi Interesanta, budynek B, ul. Spacerowa 4, Milanowskie Centrum Kultury, ul. Kościelna 3, Straż Miejska, ul. Warszawska 32 (całodobowo). W głosowaniu można wziąć udział także przez internet – tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Głosowanie w Budżecie Obywatelskim Milanówka wystartowało!”

  1. Piatek pisze:

    Mieszkańcy nie zgłosili propozycji, bo nie są realizowane. Szkoda czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły