Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 17 sierpnia 2010 12:28 |
0Stołeczni radni Platformy Obywatelskiej mają nowy pomysł na zmniejszenie korków na wylotówkach. Rozwiązaniem problemu ma być zmiana organizacji ruchu. „Rano do miasta wjeżdżamy na przykład trzema pasami, wyjeżdżamy tylko jednym - po południu odwrotnie”.
Proponowane zmiany miałyby obowiązywać m.in. w Al. Krakowskiej od Raszyna do ul. Łopuszańskiej, w Al. Jerozolimskich od miejscowości Reguły do ul. Łopuszańskiej i na ul. Połczyńskiej od Bronisz do ul. Powstańców Śląskich.
Takie rozwiązania funkcjonują np. w Niemczech i Francji.
Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej zgłosili swój projekt prezydentowi Warszawy. Eksperci oceniają jednak, że odpowiedź ratusza będzie negatywna. Według nich nie jest to rzecz do realizacji.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.
Dodaj komentarz