Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Region

Policjanci z komisariatu w Błoniu wykonują czynności do sprawy użycia tablicy rejestracyjnej w dniu 21 stycznia na terenie stacji paliw w Błoniu

Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Rysopis mężczyzny: wiek około 30-35 lat, włosy jasne, krótkie, posiadał delikatny, jasny zarost. Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, ciemne, niebeskie jeansy, beżową czapkę z daszkiem, oraz białe sportowe buty.

Wszelkie informacje na temat tego mężczyzny można przekazywać do dyżurnego komisariatu w Błoniu w siedzibie jednostki przy ul. Jana Pawła II 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 47 724 38 60.

Informacje można także przesyłać na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy RSD-68/24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?”

  1. Xiao Ciao seven pisze:

    Znam go! To paca! Odkąd zwiększył spożycie tanich win jego muzg obómarl i codziennie wyprawia podobne durnoty..

  2. ds pisze:

    a macie zgodę tego pana na pokazywanie wizerunku?

  3. ☠️☠️☠️ pisze:

    Jakiś przyjaciel ze wschodniej granicy 😜 tankuje na lewo na potrzeby 🇺🇦 armii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły