Sytuacja epidemiologiczna w regionie (18 maja)

Region

W powiecie pruszkowskim aktualnie zakażonych jest 39 osób, a w powiecie grodziskim 12 mieszkańców.

Wiele wskazuje na to, że sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie uspokoiła się. W powiecie grodziskim aktualnie zakażonych jest 12 osób. Pięć przebywa w szpitalu.

Jak prezentują się pozostałe statystyki? Kwarantanną domową objętych jest 40 mieszkańców. Natomiast pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 215 osób. Izolacją domową aktualnie objęto 14 osób.

Do tej pory potwierdzono zakażenie u 41 mieszkańców, z czego 27 osób wyzdrowiało, a dwie zmarły. To oznacza, że aktualnie zakażonych jest 12 osób.

Sytuacja epidemiologiczna w powicie pruszkowskim również wydaje się być stabilna. Tu zakażonych jest tylko 39 mieszkańców. 15 osób przebywa w szpitalu.

Kwarantanną domową objęto 357 mieszkańców. Natomiast pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 19 osób. Izolacją domową aktualnie objęto 24 osoby.

Do tej pory potwierdzono zakażenie u 146 mieszkańców, z czego 86 osób wyzdrowiało, a 21 zmarło. To oznacza, że aktualnie zakażonych jest 39 osób.

W obu powiatach w ciągu ostatniej doby nie odnotowano nowych przypadków zakażeń.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Sytuacja epidemiologiczna w regionie (18 maja)”

  1. paca pisze:

    Po prostu zamrozili epidemię. Tak jak gospodarkę. Niczym Mr Freeze. Zuchy. Żeby tylko nie pomylili i dali radę odmrozić co trzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły