Pomóż wyremontować Dom Mateusza w Milanówku!

Milanówek

Filia w Milanówku Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła istnieje po to, aby zapewnić dzieciom, młodzieży i osobom starszym bezpieczne, godne i szczęśliwe życie.

Pomóż nam wyremontować Dom Mateusza w Milanówku – piękne miejsce dla dzieci z potrzebujących rodzin z Milanówka i okolic, bezpieczne miejsce pełne miłości, ciepła i opieki.

Kim był Mateusz? To jeden z pierwszych absolwentów Fundacji z warszawskiej Pragi. Do Fundacji trafił jak miał 8 lat i sprzedawał z bratem na ulicy własnoręcznie zrobioną biżuterię, zaczepiając ludzi. W ten sposób zarabiali na jedzenie. Pod opieką fundacji był do 18-tego roku życia, a obecnie jest bardzo zdolnym informatykiem, ożenił się i założył rodzinę.

Bardzo wzruszające jest to, że swoje mieszkanie urządził podobnie jak w Fundacji! Wszystko to osiągnął swoją dużą determinacją, pracą, ale też dzięki wsparciu pomocnych ludzi. Fundacja zabrała go z ulicy.

Jak możesz pomóc dzieciom?
– finansowo
– dając swój czas i pomoc
– organizując świąteczne zbiórki i kiermasze w swojej pracy, środowisku
– poprzez swoje kontakty do firm – ostatnio dzięki kontaktom naszej Wolontariuszki dostaliśmy 30 litrów farby do malowania!

www.fundacjajoannyradziwill.pl

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.