Ogień w Owczarni

Region

We wtorek w godzinach popołudniowych spłonął dom w Owczarni przy ul. Koników Polnych – informuje portal owczarnia.net.

W niewielkiej wsi Owczarnia leżącej w gminie Brwinów spłonął piętrowy dom jednorodzinny. Żaden z mieszkańców nie odniósł obrażeń. Przyczyny pożaru będą ustalać biegli.

Mieszkańcy zdołali zabezpieczyć cześć swojego dobytku. Pogorzelcy nie zostali również bez dachu nad głową. Sołtys wsi Andrzej Baranowski zaproponował poszkodowanym zamieszkanie w siebie w oddzielnym domu. Rodzina postanowiła jednak zatrzymać się na najbliższy okres u swoich sąsiadów. Również Urząd Gminy Brwinów zaoferował swoja pomoc.

W ciągu najbliższych tygodni, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia zostanie zorganizowana akcja pomocy pogorzelcom. Jeśli ktoś chciałby udzielić pomocy już teraz można kontaktować się bezpośrednio z Andrzejem Baranowskim, Sołtysem wsi Owczarnia nr. tel. (22) 729 17 42 lub przesyłać informacje mailowe do portalu owczarnia.net na adres owczarnia@owczarnia.net

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.