Mieli w mieszkaniu ponad 100 gramów marihuany

Milanówek

Pruszkowscy policjanci zatrzymali małżeństwo za posiadanie 100 gramów marihuany. Ponadto 21-latek poszukiwany był przez warszawski sąd, ponieważ ma do odbycia karę trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Pruszkowa pozyskali informacji o 20-letniej kobiecie, która może posiadać narkotyki. – Weryfikując tą informację, pojechali do Milanówka. Tam, w mieszkaniu policjanci ujawnili, leżące na stole, środki odurzające oraz wagę elektroniczną. Kobieta wraz z mężem została zatrzymana – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zabezpieczony susz roślinny poddano badaniu, które wykazało, że jest to marihuana. Co więcej, po sprawdzeniu 21-latka okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd w Warszawie, aby odbyć karę trzech lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko porządkowi publicznemu.

Pruszkowscy dochodzeniowcy przedstawili podejrzanym zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Mieli w mieszkaniu ponad 100 gramów marihuany”

 1. Poli pisze:

  Obciąć ręce i po kłopocie

 2. GG pisze:

  Robić się gnojom nie chce tylko świństwem handlują.

 3. Mc pisze:

  Marihuana to furtka do groźniejszych narkotyków jak alkohol!

  • FreeMinde pisze:

   …i papierosy. Legalne środki odurzajace zabijające co roku miliony ludzi. Ile osób zmarło przez palenie marihuany?

   • Abcdee pisze:

    Ludzie piszący o furtce do innych narkotyków to niedoedukowani ignoranci. Wystarczy się zainteresować tematem i dowiedzieć się kto jest autorem tego bzdurnego mitu powtarzanego od 30lat. Ale po co, zioło to zło i wuj. Ech… kiedy ludzie zanim palną co im na język przyniesie zaczerpną wiedzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły