Mieli w mieszkaniu ponad 100 gramów marihuany

Milanówek

Pruszkowscy policjanci zatrzymali małżeństwo za posiadanie 100 gramów marihuany. Ponadto 21-latek poszukiwany był przez warszawski sąd, ponieważ ma do odbycia karę trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Pruszkowa pozyskali informacji o 20-letniej kobiecie, która może posiadać narkotyki. – Weryfikując tą informację, pojechali do Milanówka. Tam, w mieszkaniu policjanci ujawnili, leżące na stole, środki odurzające oraz wagę elektroniczną. Kobieta wraz z mężem została zatrzymana – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zabezpieczony susz roślinny poddano badaniu, które wykazało, że jest to marihuana. Co więcej, po sprawdzeniu 21-latka okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd w Warszawie, aby odbyć karę trzech lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko porządkowi publicznemu.

Pruszkowscy dochodzeniowcy przedstawili podejrzanym zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Mieli w mieszkaniu ponad 100 gramów marihuany”

 1. Poli pisze:

  Obciąć ręce i po kłopocie

  • Mc pisze:

   Handlarzom alkoholu też? Ile tysięcy dzieci umiera z powodu przedawkowania alkoholu?

 2. GG pisze:

  Robić się gnojom nie chce tylko świństwem handlują.

 3. Mc pisze:

  Marihuana to furtka do groźniejszych narkotyków jak alkohol!

  • FreeMinde pisze:

   …i papierosy. Legalne środki odurzajace zabijające co roku miliony ludzi. Ile osób zmarło przez palenie marihuany?

   • Abcdee pisze:

    Ludzie piszący o furtce do innych narkotyków to niedoedukowani ignoranci. Wystarczy się zainteresować tematem i dowiedzieć się kto jest autorem tego bzdurnego mitu powtarzanego od 30lat. Ale po co, zioło to zło i wuj. Ech… kiedy ludzie zanim palną co im na język przyniesie zaczerpną wiedzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły