Wygrana i remis w meczach sparingowych

Region

Choć zima w pełni piłkarze Znicza Pruszków ciężko trenują przed rundą wiosenną. W minioną sobotę rozegrali dwa mecze sparingowe z ME Legia Warszawa i Górnikiem Łęczna.

W pierwszym spotkaniu przeciwnikami pruszkowskich piłkarzy był klub Młodej Ekstraklasy Legia Warszawa. Mecz zakończył się zwycięstwem Znicza 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Michał Pruchnik i Maciej Rybaczuk.

W kolejnym spotkaniu rywalem drużyny z Pruszkowa był zespół Górnik Łęczna. Ten przeciwnik okazał się nieco trudniejszy i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Piłkę w bramce klubu z Łęcznej umieścił Krzysztof Kopciński.

W czasie dwóch rozgrywek w zespole Znicza Pruszków testowani byli nowi piłkarze: Maciej Mizgajski z Piasta Gliwice, Michał Pruchnik z Lechii Gdańsk, Maciej Ropiejko z Pogoni Szczecin.

Jednak to nie koniec spotkań sparingowych. Już w najbliższą środę pruszkowski klub zmierzy się w meczu wyjazdowym z drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Natomiast 5 lutego do Pruszkowa na mecz kontrolny przyjedzie zespół Start Otwock.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.