Przegrana Znicza Basket

Znicz Basket Pruszków przegrał na własnym parkiecie z drużyną Olimpu Start Lublin 52:69. Nasi koszykarze nie potrafili zatrzymać świetnie dysponowanych zawodników z Lublina.

Przyjezdni już w pierwszych minutach spotkania pokazali, że nie będą łatwym rywalem. Jednak pruszkowianie wytrwale walczyli pod koszem i pod koniec pierwszej kwarty przegrywali zaledwie trzema punktami. W kolejnej odsłonie gry to zawodnicy Znicza przejęli inicjatywę na parkiecie. Przed przerwą udało im się wyjść na pięciopunktowe prowadzenie (23:18).

W drugiej połowie spotkania bezkonkurencyjna okazała się jednak drużyna przyjezdnych. Lublinianie sprawnie radzili sobie z pokonaniem obrony Znicza. W ostatniej kwarcie zawodnicy Olimpu wyprowadzili swój zespół na siedemnastopunktowe prowadzenie.

MKS Znicz Basket Pruszków – Olimp Start Lublin 52:69

MKS Znicz Basket Pruszków: Szumełda-Kurzycki 13, Szymański 11, Czubek 6, Weaterspoon 6, Misiewicz 5, Fraś 4, Bonarek 3, Makander 2, Suliński 2, Malewski 0.

Olimp Start Lublin: Łuszczewski 20, Sikora 17, Prostak 12, Prażmo 9, Aleksandrowicz 6, Szymański 3, Zalewski 2, Chmiel 0, Kowalczuk 0, Myśliwiec 0.