Nadarzyn zagra w IV lidze

Region

Po rezygnacji z drugoligowych występów, piłkarze GLKS Nadarzyn w sezonie 2011/2012 zagrają w IV lidze.

Zarząd klubu z Nadarzyna po przeanalizowaniu sytuacji postanowił złożyć wniosek do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o włączenie pierwszej drużyny do czwartoligowych rozgrywek. Komisja Licencyjna MZPN przychyliła się do prośby zarządu i 13 lipca przyznała klubowi z Nadarzyna licencję na grę w IV lidze.

Po rezygnacji z występów w II lidze zespół opuścili niemal wszyscy czołowi gracze. Do zespołu lokalnego rywala, czyli Znicza Pruszków odszedł pierwszy bramkarz nadarzynian – Piotr Misztal. Ponadto kontrakty z klubem rozwiązali: Piotr Charzewski, Dawid Sala, Tomasz Lewandowski, Michał Wojtczak, Maciej Goliński, Przemysław Grajek i Emil Rembiejewski.

Nowa drużyna będzie budowana głównie w oparciu o wychowanków. Po odejściu trenera Tomasza Matuszewskiego misji budowy zespołu podjął się były gracz ekstraklasy i wychowanek nadarzyńskiego klubu Maciej Terlecki. Grającym asystentem został Bartosz Kowalski, natomiast bramkarzy trenował będzie były reprezentant polski Grzegorz Szamotulski.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.